Šport

Slovan je o krok bližšie k Lige majstrov: Slovenský majster zvládol odvetu v Severnom Macedónsku

Slovan predviedol v odvete dobrý výkon a po výhre 2:1 (celkovo 6:3) postupuje do ďalšieho kola kvalifikácie o Ligu majstrov, kde sa stretne so slovinským majstrom.

Futbalisti ŠK Slovan Bratislava viedli v odvetnom zápase 1. predkola Ligy majstrov na pôde FC Struga po 1. polčase 2:0. Hostí poslal do vedenia Vladimír Weiss, dvojgólový náskok zariadil vlastným gólom Kire Ristevski, ktorý stiahol k zemi Strelca a nešťastne preloboval brankára Dujmoviča.

V druhom polčase sa gólovo presadil len domáci Compaore po centri japonského útočníka Takaharu. Zápas sa skončil výsledkom 1:2 (celkovo 3:6) a tak Slovan postúpil do ďalšieho kola kvalifikácie o Ligu majstrov, kde sa stretne so slovinským majstrom z Celje.

Správu aktualizujeme…

FC Struga – ŠK Slovan Bratislava 1:2
Góly: 85. Compaore – 9. Weiss, 34. Ristevski (vlastný)
FC Struga: Dujmovič – Radič, Ristevski, Krivanjeva – Vlajkovič, Spirovski, Jevtoski, Vosha – Shabani – Radeski, Ibraimi
ŠK Slovan: Trnovský – Bajrič, Kašia, Wimmer – Blackman, Szöke, Kucka, Vojtko – Mak, Strelec, Weiss

Zdroj: cas.sk